wesela

Marzycie o niezapomnianym weselu nad wodą?

Skontaktujcie się z Nami i pozwólcie nam spełnić

Wasze romantyczne marzenia.

tel. 91 421 55 24

Uroczystości Weselne

Pragniemy zaprosić Was do odkrycia naszego niepowtarzalnego miejsca nad brzegiem rzeki Odry, gdzie natura splata się z urokiem zabytkowego budynku, tworząc wymarzoną scenerię dla Twojego wymarzonego wesela.

Jachtowa to idealne miejsce dla par pragnących zorganizować niezapomniane wesele i zaślubiny w malowniczym i magicznym otoczeniu przyrody. Nasza oferta obejmuje możliwość ceremonii plenerowych, gdzie przy akompaniamencie szumu rzeki i delikatnych promieni słońca stworzymy niepowtarzalną atmosferę romantyzmu. Możemy również zorganizować ceremonię w naszych dwóch przepięknych salach, które razem pomieszczą aż 185 gości.

Nasza mała sala jest intymnym miejscem, idealnym dla kameralnych przyjęć. Z olśniewającym wystrojem i elegancką atmosferą, pomieści ona do 45 osób. Natomiast nasza duża sala, o pojemności 140 gości, emanuje splendorem i przestronnością, tworząc idealne tło dla spektakularnych przyjęć weselnych.

Dodatkowo, dysponujemy 22 pokojami gościnnymi, które mogą przyjąć około 50 osób. Po intensywnym dniu świętowania, Was i Waszych gości czekają komfortowe i pięknie urządzone pokoje, gdzie będziecie mogli odpocząć i delektować się widokiem na rzekę oraz malownicze otoczenie.

Nasz hotel to miejsce, gdzie magia i romantyzm spotykają się z historią. Dajemy Wam możliwość stworzenia swojej własnej bajki ślubnej, zapewniając niezapomniane wspomnienia dla Ciebie, Twojego partnera i wszystkich Waszych bliskich.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty organizacji wesel i zaślubin w plenerze lub w jednej z naszych wyjątkowych sal. Pozwól nam wpisać się w Waszą historię miłości i uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej niezapomnianym.

Wirtualny spacer

Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po zabytkowym budynku Jachtowej bez wychodzenia z domu.

Możliwość zaślubin w plenerze

Restauracja z widokiem na Odrę

Dwie sale weselne od 45 do 185 gości

22 zróżnicowane pokoje dla 50 osób

Galeria

Kontakt

Skontaktuj się z nami.
Stworzymy dla Ciebie ofertę weselną dostosowaną do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu.

Obiekt i Restauracja Jachtowa
ul. Lipowa 5
71-734 Szczecin
tel. 91 421 55 24
biuro@jachtowa.com

© 2021 Jachtowa. Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej.

Zapytaj o dostępność sali

Zapytaj o dostępność pokoju